DoGRYwka - żołnierz z BF2042, grafika promocyjna Starfield od Bethesda, Łukasz Piszczek

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – pełne serwery w BF2042, gry Bethesdy mają zyskać bez PlayStation i Piszczek uhonorowany w FIFA 21

Środek tygodnia, a świetnych newsów o grach nie widać końca. Dowiedzieliśmy się dzisiaj miedzy innymi o tym, że według Todda Howarda, pracującego dla Bethesda, nowym produkcjom tego wydawcy polepszy się, ponieważ nie wyjdą na konsolach PlayStation.

Nie zabrakło też wieści z Battlefield 2042. Okazuje się, że DICE wymyśliło świetny sposób na to, abyśmy nie natrafili nigdy na pusty serwer. Rozgrywki bez wątpienia na tym skorzystają. Opublikowaliśmy dzisiaj też kilka ciekawostek ze świata gamingu. Niedawno powstał breloczek, który pozwoli zabrać największe hity z PlayStation i nie tylko do swojej kieszeni.

Pod koniec dnia usłyszeliśmy o świetnej inicjatywie ze strony Electronic Arts. Wydawca gier docenił zasługi naszego polskiego piłkarza i postanowił stworzyć limitowane czasowo wydarzenie w FIFA 21. Spieszcie się, bo możecie zyskać cenną nagrodę. Na łamach naszego serwisu opublikowaliśmy dzisiaj jeszcze masę innych, ciekawych wiadomości ze świata gier, dlatego sprawdźcie, czy czegoś nie przegapiliście.

[Źródło fotografii: https://sport.tvp.pl/51143004/lukasz-piszczek-w-sztabie-reprezentacji-polski-powaznie-bym-sie-nad-tym-zastanowil]

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się