Resident-Evil-Cosplay

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Oglądaj i daj się zagryźć. Szalona Daniela z Resident Evil Village czeka [WIDEO COSPLAY]

Resident Evil Village doczekał się już wielu cosplay’ów, lecz głównie z główną antagonistką, czyli Lady Dimitrescu. Kto ma jej dosyć, niech zerknie na naprawdę udaną kreację jednej z „sióstr”.

Daniela Dimitrescu była niegdyś szlachcianką, zaiste piękną, lecz cóż… skończyła jako insektoidalny mutant, który łaknie krwi. Jest najmłodszą „siostrą” Beli i Cassandry Dimitrescu, najbardziej chaotyczną i nieobliczalną.

Nie będziemy zdradzać tym co nie grali, kto i jak przyczynił się do jej zguby, ale każdy może spojrzeć na poniższy filmik – kapitalny cosolay, gdzie Daniela pokazuje swoje szaleństwo.

W „siostrę” wcieliła się znana fanom cosplay’u Lyumos, która po raz kolejny udowodniła, że po prostu nadaje się do tego, co robi. Kto chce zobaczyć więcej jej wcieleń, niech odwiedzi profil na Instagramie. Poniżej naprawdę udany Resident Evil Village cosplay.

Daniela – Resident Evil Village cosplay

A kto jest rządny większej ilości dobrych cosplay’ów, powinien udać się pod ten adres, gdzie mieliśmy tego naprawdę sporo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się