PG Exclusive

Przejdź do PG Exclusive

Nowe gry na Xbox 360 – recenzje, zapowiedzi

||

Newsy na Xbox 360 to dział, w którym serwis i blog PlanetaGracza.pl prezentuje nowe gry na Xbox 360, najnowszej odsłony stacjonarnej konsoli Microsoftu. Znajdziesz u nas wiadomości ze świata elektronicznej rozrywki dotyczące gier na konsolę Xbox 360 – w tym zapowiedzi gier, nadchodzące premiery oraz recenzje.

Co nowego?

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie nowe gry na Xbox 360 ukażą się w najbliższym czasie, to koniecznie odwiedź nasz dział Nowości Xbox 360. Przeczytasz w nim o nadchodzących produkcjach i dowiesz się szczegółów o grach już wydanych na konsole Microsoftu.

Konsola Xbox 360 to sprzęt, który cieszy się ogromną popularnością wśród polskich graczy. Swoją premierę miał w 2006 roku i cały czas zdobywa nowych fanów. Mimo, że Microsoft wypuścił nowszą generację konsol Xbox One, 360, jako sprawdzony sprzęt wciąż utrzymuje się na listach bestsellerów. Kolejne edycje i wersje sprzętowe proponowane przez Microsoft za każdym razem budzą wielkie emocje. Dobrze więc być na bieżąco z wydarzeniami z branży. Jeśli zatem interesują Cię wiadomości ze świata konsoli Microsoftu, sprawdź nasz dział Nowości Xbox 360.

W naszym serwisie tworzymy teksty dotyczące wszystkich gier na Xbox 360, zarówno jeśli chodzi o popularną serię Halo, jak i Gears of War, po Assassin’s Creed, Far Cry, czy GTA. U nas także znajdziesz nowości dotyczące kontrolera ruchu Kinect, który Microsoft wprowadził wraz z przeprojektowaną wersją Xbox 360 w 2010 roku. Urządzenie to szturmem zdobyło rynek komputerowy i zostało wpisane do Księgi Rekordów Guinnessa jako „najszybciej sprzedające się urządzenie elektroniki konsumenckiej”. Jeśli zatem masz konsolę i chcesz kupić nowe gry na Xbox 360, planujesz zakup konsoli Microsoftu, ale nie wiesz na którą się zdecydować albo po prostu pragniesz poszerzać wiedzę w tym temacie, to nie ma lepszego miejsca w sieci niż PlanetaGracza.pl!