Fallout 76 - kobieta leży w jacuzzi

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

To może być ostatnia kąpiel w Waszym życiu. Gracz zbudował mordercze jacuzzi

Jeden z bardzo popularnych twórców pułapek w Fallout 76 stworzył nietypowe jacuzzi, do którego zwabia graczy. Ich postacie po chwili kąpieli umierają z powodu radioaktywnego promieniowania.

Coś czuję, że po przeczytaniu tego newsa będziecie bardziej uważać, jeżeli gracie we wspomnianą produkcję. Jak dowiadujemy się z wywiadu udzielonego przez Vault101manguy dla Kotaku, gracz stworzył nietypową pułapkę. Wśród społeczności Fallout 76 cieszy się on niezwykłą popularnością ze względu na swoją pomysłowość. Już niejednokrotnie wpadł na pomysły niekonwencjonalnych sposobów na zabójstwa niewinnych ocalałych z krypt. Tym razem przygotował dla nich ostatnią kąpiel w ich życiu. Zobaczcie poniższe nagranie, które wszystko prezentuje:

Jak możemy zauważyć, niczego nieświadomi ludzie, zachęceni ładnym budynkiem, siadają po prostu na ławce wewnątrz jacuzzi. Po chwili widzimy ogromny wybuch wody, który może budzić skojarzenia ze sceną z początku Shreka 2. Dosłownie ułamki sekund potem widzimy świeżego trupa. Możecie się zastanawiać, co takiego się wydarzyło. Już spieszę z odpowiedzią.

Otóż w momencie wejścia do drewnianej wanny ofiary aktywują włącznik, który po zakończeniu się animacji aktywuje ukryte urządzenia. Te wytworzą zabójcze promieniowanie, dlatego mamy tutaj do czynienia z intrygą doskonałą. O dziwo, dosłownie obok wisi tabliczka ze stosowną informacją na temat czyhającego zagrożenia.

Cóż, jestem pełen podziwu twórczości Vault101manguy, ponieważ to niejedyne jego dzieło zniszczenia. Zachęcam do prześledzenia jego wyczynów, które często publikuje na swoim kanale YouTube. Na łamach Planety Gracza niejednokrotnie piszemy o nietypowych znaleziskach z gier, dlatego bądźcie czujni. Dla przykładu niedawno opisywaliśmy niecodzienny challenge z GTA Online.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się