DoGRYwka - Szarik z Battlefield 2042, Steam Deck z euti, podrasowane PS5 z przeszkloną obudową

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – polska nazwa robo-psa w BF2042, „Switch” od Valve i futurystyczne PS5

Na sam koniec dnia do sieci trafiły informacje na temat nowej konsoli Steam Deck, której twórcą jest samo Valve. W naszym artykule znajdziecie pełną specyfikację, datę premiery oraz cenę urządzenia.

Naprawdę można pogratulować pomysłowości pracownikowi, który wpadł na polską nazwę psa-robota w Battlefield 2042. To świetny retro akcent przemycony prosto do świata gry. Fani starszych seriali będą zachwyceni.

Moda na coraz bardziej fikuśne gamingowe PeCety trwa w najlepsze. Pewien internauta podjął się próby skopiowania panujących trendów do obudowy PS5. Efekt jego prac robi ogromne wrażenie. To tylko kilka z najciekawszych newsów o grach tego dnia, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie ominęliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się