Wiedźmin 3 Dziki Gon - Geralt płynie z Lambertem łódką i pyta o opowiedzenie wulgarnej fraszki

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Ten drobny mod do Wiedźmina 3 zyskuje na popularności. Niedoróbka RED-ów poprawiona

Stworzono mod do Wiedźmin 3: Dziki Gon, który poprawi opisy i nazwy części lokacji w świecie gry. CD Projekt Red w pierwotnej wersji swojego dzieła nie przywiązało tak dużej uwagi do portów, a pewien modder postanowił to naprawić.

Autorem Harbor Names Restored jest MerseyRockoff, który podjął się stworzenia lepszego nazewnictwa wspomnianych wyżej lokacji. Ten zadbał również, aby każda z nich miała też stosowną deskrypcję. Dzięki temu jeszcze łatwiej będzie nam później skojarzyć, z jakim miejscem mamy do czynienia.

Ubolewać można nad tym, że mod nie otrzymał spolszczenia, jednakże bardzo możliwe, że w niedalekiej przyszłości takie się ukaże. Sporą częścią społeczności fanów modyfikacji do tej gry są właśnie Polacy, dlatego tym bardziej powstanie polskiej wersji tego dodatku jest bardzo prawdopodobna.

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poprawiony opis i nazwa portu w grze dzięki modyfikacji Harbor Names Restored

Warto też wspomnieć, że MerseyRockoff zadbał o dwie wersje swojego dzieła. Oprócz standardowej można też pobrać wariant przygotowany pod współpracę z innymi modami, które ingerują w porty. Miło z jego strony, że zadbał także i o to.

Harbor Names Restored możecie pobrać stąd.

Bez wątpienia omawiana w artykule modyfikacja nie należy do największych, ale takie drobne zmiany też się przydają. Inni modderzy już niejednokrotnie poprawiali drobne niedoróbki, dlatego w sam raz ten mod sprawdzi się w jakiejś większej paczce. Niedawno na naszej stronie pojawił się tekst o innej zmianie interfejsu. Praktycznie każdy gracz Wiedźmin 3: Dziki Gon doskonale wie, jak uciążliwe jest zarządzanie tak małym ekwipunkiem, jaki znalazł się w grze. W tym miejscu odnajdziecie dobre rozwiązanie tego problemu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się