Call of Duty Warzone - gracze strzelają do siebie z opancerzonych samochodów i w tle jest dużo wybuchów

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Warzone nie tylko dla fanów Battle Royale. Nowy tryb na miarę GTA Online

Do Call of Duty: Warzone otrzyma dziś nowy tryb, który czerpie garściami rozwiązania z GTA Online. Nie będzie tu standardowych teamów, a dwie spore drużyny.

Mimo problemów z cheaterami, Call of Duty: Warzone cieszy się dalej sporą popularnością. Gry oparte o model biznesowy F2P powinny cały czas dostarczać nowych treści, aby po pewnym czasie się nie znudzić. Okazuje się, że Warzone kolejny raz spróbuje przyciągnąć do siebie ludzi, którzy niekoniecznie preferują Battle Royale. Przywitajcie Payload, którego opis możecie przeczytać poniżej:

W trybie Payload, ty i 39 innych Operatorów macie za zadanie eskortować dwie karawany pojazdów przez serię punktów kontrolnych lub sabotować misję. Buduj lub niszcz bariery i kupuj budynki, aby pomóc swojemu oddziałowi w wykonaniu misji. Pamiętaj też o zbieraniu kontraktów, które znajdziesz w okolicach Verdanska, ponieważ pomogą ci one w osiągnięciu sukcesu.

– podają twórcy gry na stronie Call of Duty

W chwili pisania tego artykułu Payloud nie jest jeszcze dostępne, ale aktualizacja powinna pojawić się jeszcze dziś. Będzie zajmować około 9 GB na wszystkich platformach. Uważam to za bardzo dobre urozmaicenie standardowej rozgrywki, a zaimplementowane już w kodzie mechaniki świetnie się sprawdzą i przy takim gameplayu. Zasady omawianego w newsie trybu bez wątpienia stawiają na o wiele bardziej dynamiczne starcia od tych ze standardowego BR. Czy gracze z chęcią po niego sięgną? Ja na pewno, ale jestem przekonany, że raczej nie zastąpi mi normalnych potyczek.

[Źródło: Engadget]

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się