Resident Evil Re Verse - dużo dobrych i złych postaci z broniami - grafika promująca tryb

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Darmowa gra dla posiadaczy RE Village opóźniona. Twórcy mają prośbę do graczy

Capcom poinformował o opóźnieniu RE Re:Verse, które za darmo ma otrzymać każdy właściciel Resident Evil Village. To samodzielny dodatek, gdzie garstka graczy będzie ze sobą rywalizować o najlepszy wynik, zabijając mutanty.

Ostatnio dochodzę powoli do wniosku, że przy większości premier powinno się brać poprawkę na ewentualne opóźnienia. Mógłbym rzucić wieloma przykładami, ale wystarczy przytoczyć np. GhostWire: Tokyo sprzed kilku dni. Dziś Capcom poinformował, że ten sam los spotkał ich obecnie tworzoną strzelankę multiplayer w uniwersum Resident Evil.

Zapowiadana wcześniej na lipiec 2021 roku premiera Resident Evil Re:Verse zostaje przesunięta na 2022 rok, aby zespół mógł kontynuować prace nad zapewnieniem płynnej rozgrywki. Zaktualizowane szczegóły dotyczące premiery zostaną udostępnione w późniejszym terminie. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.

– informuje Capcom w swoim Tweecie

Możliwe, że do tego przesunięcia w grafiku przyczyniły się opinie testerów gry, którzy nie byli zadowoleni z obecnego stanu rozgrywki. Cóż, ja zawsze wyznaję opinię, że lepiej poczekać na dopracowany produkt, niż dostać coś niedopracowanego za wcześnie. Warto nadmienić, że twórcy mają też pewną prośbę do osób, które już zakupiły Resident Evil Village:

Graczom, którzy zakupili fizyczną wersję Resident Evil Village, radzimy zachować dołączony kod do pobrania Resident Evil Re:Verse lub dodać go do swojego konta już teraz, aby być gotowym do gry w momencie premiery w przyszłym roku.

– informuje Capcom w swoim Tweecie

Bez wątpienia Capcom w ostatnim czasie ma pełne ręce roboty. Dziś dowiedzieliśmy się, że pracownicy wydawcy przygotowują specjalną łatkę do Village w wersji na PC. Więcej o tym przeczytacie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się