PlayStation 5- zmodyfikowana konsola

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

PlayStation 5 po przeróbce wygląda jak PC z przyszłości [WIDEO]

Gracz przygotował mocno futurystyczną wersję PlayStation 5. Konsola zyskała okno na boku obudowy oraz efektowne podświetlenie wnętrza.

PlayStation 5 chyba spodobało się moderom. Jeśli interesują Was przeróbki, zapewne widzieliście już kilka nietypowych projektów. O paru nawet pisaliśmy, a teraz przychodzimy z kolejną, równie ciekawą pracą.

Studio FR zaprezentowało swój projekt PS5 z estetycznym okienkiem z boku obudowy oraz podświetleniem podzespołów. Jak też zapewne się domyślacie, takie przedsięwzięcie było bardzo pracochłonne.

Na początku trzeba było pomalować obudowę. Autor przeróbki wybrał kolor granatowy i to właśnie on ozdobił zewnętrzną część konsoli. Następnie na specjalnej szybie wygrawerowano oznaczenia przycisków PlayStation oraz napis.

Kolejnym punktem przeróbki był montaż oświetlenia. Moder zdecydował się na podświetlenie LED, którym można sterować przez Bluetooth. Dodatkowo daje ono sporo możliwości personalizacji wnętrza konsoli.

Na koniec całość trzeba było ponownie złożyć i podpiąć zasilanie. Trzeba przyznać, że efekt końcowy robi niemałe wrażenie. Poniżej znajdziecie filmik przedstawiający proces tworzenia nietypowego PS5 i prezentację odpicowanego sprzętu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się