DoGRYwka - potwór z Resident Evil Village pożera gracza, logo PS Plus i Jezus Chrystus w szacie

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – 7 brutalnych śmierci z gier, symulator Jezusa na Unreal Engine 5 i gracz, który otrzymał PS Plus za darmo

Na łamach popularnego serwisu Reddit pewien użytkownik pochwalił się, że otrzymał za darmo od PlayStation jeden miesiąc abonamentu PS Plus. Co lepsze, ten twierdzi, że sytuacja nie spotkała tylko jego.

Pozostając w temacie konsol Sony, brytyjski kanał PlayStation Access przygotował świetne nagranie, gdzie prezentują jedne z najbardziej brutalnych śmierci w grach wideo. Uwaga, we wspomnianym materiale nie brakuje krwi i innych, nieprzyjemnych widoków.

Słyszeliście może o tym, że Polacy pracują nad symulatorem Jezusa Chrystusa? Twórcy pochwalili się postępem prac. Okazuje się, że projekt obecnie jest tworzony z myślą o Unreal Engine 5. To tylko kilka z najciekawszych newsów o grach tego dnia, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się