Fan Titanfall shakował Apex Legends

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wściekł się na problemy z Titanfall, w odwecie shakował inną grę Respawn

Serwery Apex Legends padły ofiarą ataku wściekłego hakera. Gracz wyświetla u innych komunikat zwracający uwagę na problemy Titanfall.

Choć seria Titanfall poszła w odstawkę u Respawn, gracze wciąż chętnie angażują się w wirtualne starcia z mechami. Niestety, pierwsza odsłona serii boryka się na PC z ogromnymi problemami, a Respawn nie reaguje na liczne prośby o pomoc.

Pewien gracz w końcu nie wytrzymał. Niektórzy fani Apex Legends otrzymali w ciągu ostatnich dni komunikat z prośbą o udanie się na pewną stronę. Znajdziemy na niej obszerny opis problemów z Titanfall 1.

Titanfall 1 jest obecnie niegrywalny na PC z powodu wykorzystania exploitów przez hakerów, które uniemożliwiają graczom rozgrywkę. Problem ten ma miejsce od lat, a Respawn skwapliwie udaje, że nie wie o zaistniałej sytuacji. Do dziś Titanfall 1 jest w sprzedaży na Originie, a od niedawna także na Steamie, mimo że nie da się w niego grać. Z Respawn, deweloperami, kontaktowano się w tej sprawie wielokrotnie i na wiele sposobów. Nawet gdy kontaktowano się bezpośrednio z deweloperami, gdy tylko poruszano temat problemu z Titanfall 1, przestawali odpowiadać. Electronic Arts, firma macierzysta Respawn i wydawca Titanfall 1 są świadomi sytuacji, z niezliczonymi zgłoszeniami do ich działu obsługi klienta i na fora przez lata.

– czytamy na stronie Save Titanfall

Okazuje się jednak, że hakerzy i właściciele strony Save Titanfall nie są ze sobą powiązani. Najwyraźniej fani Titanfalla postanowili niezależnie od siebie podjąć walkę o swoją ulubioną grę. Miejmy nadzieję, że akcja przyniesie skutek i Respawn zabierze się za walkę z problemami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się