Ratchet & Clank odtworzone w Dreams - kadr z tworu fana

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Ratchet & Clank prosto z rąk fana. Wyniósł możliwości Dreams na nowy poziom

Użytkownik Bad Robo, znany na YouTube twórca treści z aplikacji Dreams, stworzył na PS5 krótki poziom, który wygląda jak prosto wyjęty z najnowszych przygód bohaterów serii Ratchet & Clank. Poziom dopracowania szczegółów robi ogromne wrażenie.

Moją uwagę szczególnie przykuł fakt, że dopieszczono w tym projekcie otoczenie, które po prostu „żyje”. Zadbano o takie detale jak poruszanie się w specyficzny sposób tamtejszej, kosmicznej roślinności oraz latające po niebie statki. Po prostu musicie to zobaczyć.

Ratchet & Clank: Dreamsaround stworzone przez fana

Co ciekawe, powyższy twór powstał w nietypowych okolicznościach. Sam autor nie czuł się za dobrze po przyjęciu szczepionki, dlatego zaczął bawić się we wspomnianej aplikacji. Po około tygodniu od rozpoczęcia prac powstało omawiane w newsie demko. Warto zaznaczyć, że sam model Ratcheta został wykonany przez twórcę o nicku cdell96.

Zachęcam do sprawdzenia pozostałych materiałów z kanału Bad Robo. Ten użytkownik już niejednokrotnie dzielił się ze swoimi świetnymi pracami z Dreams. Szczególnie przypadły mi do gustu nagrania pokazujące niesamowitą florę. Nie zabrakło też ciekawych, często śmiesznych wideo z różnych gier, dlatego i przy nich będziecie mogli się odprężyć.

Nie jest to pierwszy raz, gdy piszemy dla Was o odtworzeniu fragmentów innych gier w Dreams. Bardzo możliwe, że umknął Wam niedawno opublikowany artykuł o zamku Lady Dimitrescu z Resident Evil Village. Więcej o nim możecie przeczytać tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się