PS Now z Red Dead Redemption 2

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PS Now znów ma dużo lepszą ofertę od PS Plus. Red Dead Redemption 2 i więcej

PS Now może pochwalić się świetną ofertą. Nowy zestaw gier prezentuje się dużo, dużo lepiej względem lipcowego PlayStation Plus.

Powiedzmy sobie szczerze – oferta PS Plus na lipiec 2021 nie zachwyca. Znajdzie swoich zwolenników, ale daleko jej do miana bardzo dobrej. Wygląda na to, że inna usługa PlayStation znów przejmie pałeczkę abonamentu z lepszą ofertą na dany miesiąc.

W sieci pojawił się przeciek gier, które niedługo trafią do PlayStation Now. Lista jest bardzo satysfakcjonująca i każdy subskrybent usługi raczej będzie zadowolony. Znajdziemy na niej spore tytuły AAA, ale też przyjemnego indyka.

Oto gry zmierzające do PS Now w lipcu:

  • God of War
  • Judgment (dostępne do 4 października 2021 roku)
  • Moving Out
  • Nioh 2
  • Red Dead Redemption 2 (dostępne do 1 listopada 2021 roku)
  • Team Sonic Racing

Tak naprawdę każdy powyższy tytuł jest wart Waszej uwagi. Oczywiście jeśli posiadacie dostęp do usługi. Wypada przypomnieć, że PS Now nie jest oficjalnie dostępne w naszym kraju. Jeśli chcecie z niego skorzystać, musicie trochę pokombinować.

Pozostaje mieć nadzieję, że Sony prędzej czy później zdecyduje się na udostępnienie Now w Polsce. Powyższy zestaw dobrze pokazuje, jak wiele świetnych gier nam umyka. Oby gracze z Polski nie musieli już zbyt długo czekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się