Destiny 2 - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Do Destiny 2 powraca Przesilenie Bohaterów. Sporo przedmiotów do zgarnięcia

Do Destiny 2 powraca lubiane Przesilenie Bohaterów. Bungie przygotowuje graczy na zdobywanie mocnego sprzętu i dzieli się szczegółami.

Studio Bungie pracuje nad zupełnie nowymi grami, ale bez ustanku rozwija też Destiny 2. Poza nowymi dodatkami, do produkcji co rusz trafiają nowe aktualizacje i wydarzenia. Tym razem fani gry będą mogli ponownie zaangażować się w Przesilenie Bohaterów.

Event potrwa przez miesiąc i każdy dzień trwania ma przypisany swój żywioł. Graczom przyjdzie dopasować swoje ataki do danego żywiołu, aby maksymalnie wykorzystać pojawiające się w grze wzmocnienia.

Oczywiście za uczestnictwo w Przesileniu Bohaterów przewidziano nagrody. Jeśli chcecie uzupełnić swój ekwipunek, zdecydowanie warto się zainteresować tym wydarzeniem. Do zgarnięcia są między innymi pakiety przesilenia, legendarna strzelba, egzotyczna obudowa Ducha oraz emblemat. Jest więc o co walczyć.

Ci najbardziej zaangażowani gracze będą mogli odblokować specjalną nagrodę – koszulkę Przesilenia Bohaterów. Będziecie ją mogli kupić tylko wtedy, kiedy skompletujecie zestaw pancerza Przesilenia. Nie zabraknie też wielu innych ciekawostek do sprawdzenia.

Przesilenie Bohaterów wystartuje 6 lipca i potrwa aż do 3 sierpnia. Uczestnictwo w evencie jest całkowicie darmowe.

Na kanale Destiny pojawił się też polski zwiastun wydarzenia. Obejrzycie go poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się