DoGRYwka - Catherine z facetem w biuście, logo PS Plus, żołnierz z Call of Duty Warzone

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – stracone gry z PS Plus, rzeczy gorsze od śmierci w grach i „przyjaźni” hakerzy w CoD: Warzone

Jeden z graczy przez przypadek stracił gry z PS Plus, które kolekcjonował przez dekadę. Bez wątpienia można tutaj mówić o niebyle przykrości. Sprawdźcie nasz artykuł, byście ewentualnie nie popełnili podobnego błędu.

Zastanawialiście się kiedyś może, co takiego jest gorsze od śmierci bohatera w grze wideo? Aż 7 świetnych przykładów znajdziecie na nagraniu w jednym z naszych newsów. Jeżeli znacie równie trafne sytuacje, dajcie znać w komentarzach.

Bez wątpienia Call of Duty: Warzone praktycznie od premiery ma spory problem z cheatearmi. O dziwo, ostatnio do gry trafili też tacy bardziej „przyjaźni”, ponieważ Ci obdarowują innych graczy przedmiotami. To tylko kilka z najciekawszych newsów tego dnia, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie ominęliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się