Serial i gra The Last of Us - Joel i Ellie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Jeden z reżyserów serialu The Last of Us najpewniej zdradził rok premiery

Wiele wskazuje na to, że serial The Last of Us zadebiutuje dość szybko. Reżyser widowiska ujawnił możliwy rok premiery wyczekiwanej produkcji.

Niedawno poznaliśmy liczbę odcinków nadchodzącej adaptacji The Last of Us od HBO. Wystartowały też zdjęcia na planie serialu i wygląda na to, że produkcja rusza pełną parą. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, obejdzie się bez dodatkowych opóźnień.

Data premiery wciąż pozostaje nieznana, ale nie powinna być bardzo odległa. Reżyser jednego z odcinków serialu, Kantemir Balaganov, umieścił w opisie swojego profilu na Instagramie wzmiankę o The Last of Us. Zgodnie z dopiskiem, widowisko miałoby zadebiutować w 2022 roku.

Nie jest to wielkim zaskoczeniem. Jako termin premiery wskazywano najczęściej drugą połowę 2022 roku lub początek 2023 roku. Jeśli serial The Last of Us ma zadebiutować docelowo w przyszłym roku, możemy tylko się cieszyć. Oczywiście trzeba brać poprawkę na ewentualne opóźnienia. Przypadki chodzą po ludziach i planach filmowych, więc wiele się może wydarzyć.

Jeśli jednak serial faktycznie ma ukazać się w 2022 roku, nie spodziewałbym się rychłego ujawnienia konkretnej daty premiery. Na takie detale musimy jeszcze troszkę zaczekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się