Serial Loki - aligator

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Aligator Loki przemówił! Zabawny filmik od fanów serialu Disneya

Serial Loki jest źródłem wielu memów i żartów społeczności fanów Marvela. Tym razem miłośnicy widowiska obrali sobie za cel aligatora. Uważajcie na spoilery z piątego odcinka serialu, które znajdziecie w artykule.

Seriale umieszczane na platformie Disney+ cieszą się ostatnio sporą popularnością. Choć usługa nie jest jeszcze oficjalnie dostępna w Polsce, również fani z naszego kraju chętnie sięgają po widowiska osadzone w uniwersum Marvela i Gwiezdnych Wojen.

Ostatnio szczególnie dużo rozgłosu zbiera serial Loki i jeśli jeszcze go nie oglądaliście, być może natknęliście się w sieci na wizerunek pewnego uroczego aligatora. Zwierzak z charakterystyczną czapką z miejsca stał się memem i ulubieńcem internautów.

Na kanale Supercuts Delight pojawiła się przezabawna przeróbka z aligatorem. Autor filmiku podłożył prześmiewcze napisy pod konkretne sceny. Jeśli spodobała Wam się postać Aligatora-Lokiego, teraz z pewnością polubicie go jeszcze bardziej.

Oczywiście pocieszny zwierzak nie jest (jeszcze) fenomenem na skalę Baby Yody z Mandalorian. Nadal trzeba przyznać, że mały aligator przyjął się bardzo ciepło wśród społeczności widzów serialu. Ciekawe, czy Loki zaprezentuje nam jeszcze równie ciekawą i nietypową postać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się