Call of Duty Warzone - skórki do karabinów

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

„Przyjaźni” hakerzy w CoD: Warzone obdarowują graczy prezentami. 1000 level w sekundę

Wielu graczy Call of Duty: Warzone spotyka się w ostatnim czasie z nietypowymi „atakami” hakerów. Ich „ofiary” otrzymują maksymalny poziom i tym samym masę skinów oraz innych przedmiotów.

Wyobraźcie sobie taką sytuację: gracie spokojnie mecz i nagle pokazują się Wam powiadomienia o odblokowaniu masy nowych przedmiotów. Po zakończonej rozgrywce wracacie do menu i okazuje się, że Wasz profil nagle posiada tysięczny poziom oraz wszystkie możliwe do odblokowania skórki wraz z dodatkami do broni. Tak, to się dzieje naprawdę i nie w sposób przewidzieć kiedy i kogo to może spotkać. Poniżej możecie zobaczyć reakcję streamerów, którzy czegoś takiego doświadczyli:

Bez wątpienia problem oszustów w Call of Duty: Warzone trwa w najlepsze, jednak tym razem raczej można mówić o czymś pozytywnym. Spodziewam się jednak, że wspomniane „prezenty” zostaną w niedalekiej przyszłości zabrane przez Activision, ponieważ nie zdobyto ich w należyty sposób. Te przecież mają być nagrodą, którą gracze zdobywają wraz z rozwojem swoich umiejętności w grze.

Kiedyś bardzo podobna sytuacja miała miejsce w GTA Online – tam również w losowych momentach można było otrzymać pokaźne sumy gotówki czy przedmioty albo pojazdy. Szczerze mówiąc, ja sam nie do końca ucieszyłbym się z takiej sytuacji. Mimo wszystko, popsułoby mi to jeden z powodów, dla których gram w gry – aby odblokować specjalne przedmioty. Te dają mi poczucie postępu, czyli jeden z kluczowych powodów przez które sięgam po to growe medium.

W ostatnim czasie sporo piszemy na temat cheatów do omawianej w newsie gry. Słyszeliście, że niektóre pozwalają zbierać fragi nawet bez celowania na przeciwników? Więcej o tym możecie przeczytać w tym artykule.

[Źródło: DualShockers]

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się