EA Play Live - logo konferencji

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Już dziś kolejny wstęp do EA Play Live. Twórcy opowiedzą o wyjątkowych grach

Dziś odbędzie się kolejna konferencja będąca wstępem do EA Play Live. Przedstawiciele studiów EA Originals porozmawiają na niej o swoich grach.

Electronic Arts szykuje nas na wielki pokaz EA Play Live. Odbędzie się on 22 lipca, ale jeszcze przed nim zobaczymy sporo materiałów od słynnego wydawcy. Za nami już The Future od FPS, a teraz przyszła pora na EA Originals Hearts Independent Studios.

Transmisję obejrzycie w tym miejscu lub przy pomocy zamieszczonego na dole artykułu okienka. Jej start przewidziano na godzinę 19:00 czasu polskiego.

Jak nazwa konferencji wskazuje, posłuchamy na niej twórców gier indie. Pojawi się między innymi słynny Josef Farez ze studia Hazelight, a także przedstawiciele zespołów Silver Rain, Zoink i Velan Studios. Miłośnicy indyków z pewnością kojarzą wspomniane studia. Możemy liczyć na ucztę dla fanów wyjątkowych produkcji.

Miejcie na uwadze, że konferencja najpewniej będzie miała charakter czegoś na wzór panelu dyskusyjnego. Nie spodziewajcie się nowych zapowiedzi, wielu trailerów czy materiałów z rozgrywki.

Jeśli jednak jesteście zainteresowani grami od wspomnianych studiów, zdecydowanie warto stawić się na transmisji. Z pewnością w jej trakcie przewiną się takie tytuły jak Knockout City czy Lost in Random.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się