Company of Heroes 3 - żołnierze podpalają miasto

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Zapowiedziano Company of Heroes 3. Każdy może sprawdzić grę już dziś!

Do sieci trafił trailer Company of Heroes 3. Kontynuacji serii od SEGA zapowiada się naprawdę obiecująco. Gracze otrzymają największą jak dotąd kampanię.

Jak widać po tytule artykułu, domysły fanów potwierdziły się. Na kanale zagranicznego IGN w serwisie YouTube od kilku godzin można było śledzić transmisję, której kulminacją miała być zapowiedź gry osadzonej w klimatach II wojny światowej. Okazuje się, że jest nią Company of Heroes 3, którego trailer możecie zobaczyć poniżej:

Cóż, samo nagranie prezentuje się znakomicie, jednakże rozgrywka już pozostawia sporo do życzenia. Warto nadmienić, że ujęcia z niej pochodzą z wersji pre-alpha, czyli do premiery może się jeszcze sporo zmienić. Mam nadzieję, że w najbliższych miesiącach deweloperzy popracują nad animacjami, ponieważ te w mojej opinii nie wyglądają za dobrze.

Na szczęście twórcy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jeszcze dużo pracy przed nimi. Premiera gry została przewidziana na końcówkę 2022, jednak od dziś przez najbliższe 3 tygodnie każdy na PC może sprawdzić w swoim własnym zakresie pre-alpha’ę. Deweloperzy zachęcają, by podzielić się w ten sposób swoimi odczuciami. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

A Wy jakie macie odczucia po dzisiejszej zapowiedzi? Według Was w takiej formie CoH3 prezentuje się w porządku? Dajcie znać w komentarzach, ponieważ jestem ciekaw zdania naszych czytelników.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się