Forza Horizon 5 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Twórcy Forza Horizon 5 dzielą się nowymi szczegółami. Zwierzęta, kabriolety i więcej

PlayGround Games udostępniło nowe szczegóły z Forza Horizon 5. Twórcy poruszyli między innymi tematy zwierząt i kabrioletów.

Deweloperzy nowej odsłony Forza Horizon kontynuują swoją serię filmików „Let’s ¡Go!”. Na kanale marki Forza jest już dostępny drugi epizod cyklu z ciekawostkami. Ostatnim razem opowiedziano nieco o pogodzie, a teraz – choć powrócił również temat nieba i pogody – zabrano się też za inne kwestie.

Fani kabrioletów zdecydowanie będą zadowoleni. Takowe pojawią się w grze i będziemy mogli podnosić i opuszczać ich dachy poprzez wciśnięcie lewej gałki analogowej. Oczywiście takie samochody pojawiły się w serii już wcześniej, ale ich obecność w Forza Horizon 5 i tak cieszy.

Powrócą też wyścigi drag, z czego jednym z nich będzie festiwal Horizon. Ich obecność też nie jest większym zaskoczeniem, jednak taki wariant zabawy świetnie pasuje do Meksyku.

Z mniej oczywistych nowości, w grze pojawią się nowe typy zwierząt. Gracze natkną się chociażby kozy, osiołki, flamingi i wiele więcej. Jeśli lubicie zwiedzać dzikie miejscówki, nie będą one bez życia.

Nowa Forza Horizon ukaże się 9 listopada bieżącego roku. Z grą zapoznają się posiadacze Xbox Series, Xbox One oraz PC. Dodatkowo tytuł będzie dostępny od premiery w abonamencie Xbox Game Pass.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się