DoGRYwka - czarny charakter z Far Cry 6, logo PS Plus czerwiec 2021 i Lady Dimitrescu z RE Village

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – w końcu znamy gry z PS Plus czerwiec 2021, Ubisoft zaprasza na spotkanie z Far Cry 6 oraz Polka w cosplayu Lady Dimitrescu

Nareszcie PlayStation opublikowało listę gier z PS Plus czerwiec 2021. I tym razem gracze dostaną naprawdę dobre produkcje, w tym jedną mającą premierę na początku najbliższego miesiąca.

Ten dzień bez wątpienia należał do subskrypcji dostępnej na konsolach Sony. O dziwo, tak się złożyło, że i Microsoft dzisiaj pochwalił się listą gier ze swojego Games with Gold na kolejne tygodnie. Jeżeli jesteście głodni nowych produkcji, w nadchodzących dniach zobaczymy łącznie 3 pokazy tytułów AAA. Do Horizon Forbidden West i Dying Light 2 dołącza Far Cry 6, dlatego zarezerwujcie sobie te daty w kalendarzu.

Nie zabrakło dzisiaj również polskich akcentów. Nasza rodaczka i utalentowana aktorka wcieliła się w Lady Dimitrescu w naprawdę świetnym cosplayu. Dzisiaj na łamach naszego portalu opublikowaliśmy jeszcze wiele innych, ciekawych tematów, dlatego sprawdźcie, czy coś Wam przypadkiem nie umknęło.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się