Resident Evil Village - Helena Mańkowska cosplay

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

„Polska twarz” Lady Dimitrescu postanowiła zaprezentować swój cosplay

Helena Mańkowska, która udzieliła swojej twarzy Capcomowi na potrzeby stworzenia postaci Lady Dimitrescu, wzięła udział w nietypowej sesji zdjęciowej. Aktorka wcieliła się w ulubienicę fanów Resident Evil Village.

Cóż, niespodziewanie kolejnego dnia znowu mamy dla Was piękne zdjęcia z Lady Dimitrescu. Tym razem możemy nawet napisać, że z tą „jedyną, prawdziwą”. Jak możecie przeczytać po tytule newsa, sama Helena Mańkowska również zdecydowała się na sesję zdjęciową, gdzie wcieliła się w obiekt adoracji wielu fanów Resident Evil Village. Dla przypomnienia dopowiem, że wcześniejsze plotki sugerowały, że to właśnie rodzima aktorka użyczyła swojego wizerunku wspomnianej bohaterce. Niedługo później na jej oficjalnym profilu na Facebooku doszło do potwierdzenia tej informacji.

Bez wątpienia kreacja, w której możecie zobaczyć poniżej Helenę Mańkowską, prezentuje się jak żywcem wyjęta z gry. Na pewno i ta wariacja Lady D przypadnie fanom serii Resident Evil do gustu, dlatego zachęcamy do odwiedzenia jej profilu na Instagramie. Aktorka przygotowała także kilka krótkich nagrań prezentujących stylizację w ruchu.

Jeżeli chcecie zobaczyć więcej świetnego cosplayu, zachęcamy do zapoznania się z innymi sesjami zdjęciowymi, o których pisaliśmy już dla Was na naszej stronie. Planetagracza.pl praktycznie każdego tygodnia zajmuje się odnalezieniem ciekawych zdjęć cosplayerek z całego świata, także naprawdę warto śledzić naszą aktywność. Z pewnością odkryjecie coś, co przyciągnie Waszą uwagę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się