Oferta PS Plus wrzesień 2021

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PS Plus czerwiec 2021 – oferta i gry dzisiaj, a oto dotychczasowe informacje

Już dziś powinniśmy poznać ofertę PS Plus na czerwiec 2021. Co więcej, do sieci wyciekły pierwsze informacje na temat jednej z gier, a Sony szykuje promocje na abonament.

Zgodnie z dotychczasowymi praktykami PlayStation, dziś powinniśmy poznać pełną ofertę PS Plus na czerwiec 2021. Choć do jej ujawnienia zostało jeszcze parę godzin, powoli potwierdza się ostatni przeciek oferty.

Dla przypomnienia – oto gry, które mamy rzekomo zgarnąć w czerwcu:

  • Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown
  • Star Wars: Squadrons
  • Operation: Tango

Wczoraj Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown doczekało się oficjalnej zapowiedzi na PS4. Gra ukaże się 1 czerwca, więc zdaje się to potwierdzać doniesienia mówiące, że trafi ona do Plusa.

Ujawnienie oferty PS Plus powinno odbyć się dziś, późnym popołudniem. Możliwe, że gry z zestawu poznamy trochę wcześniej, aczkolwiek nie da się tego przewidzieć. Możemy tylko czekać i odliczać minuty do standardowego terminu ujawnienia, czyli około 17:30 lub 18:00.

Dodatkowo możliwe, że od dziś kupimy też taniej sam abonament. Startują promocje z okazji Days of Play 2021 i zapowiadano, że obniżek może doczekać się także subskrypcja Plusa.

Pozostaje tylko czekać. Plusowicze raczej nie będą się nudzić. A jeśli nie macie w co grać do czasu udostępnienia nowego zestawu, pamiętajcie, że abonenci usługi mogą odebrać do 2 czerwca grę za darmo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się