Ratchet & Clank: Rift Apart - Ratchet, Clank i ślimak

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ratchet & Clank: Rift Apart. Nowy trailer prezentuje, co czeka słynny duet

Ratchet & Clank: Rift Apart otrzymało nowy trailer. Insomniac Games przedstawia fanom zbliżającą się historię na efektownym materiale.

Gotowi na premierę nowego wpisu na kartach historii Ratchet & Clank? Rift Apart ukaże się już 11 czerwca, więc do debiutu pierwszych przygód lombaksa na dziewiątej generacji konsol nie zostało już zbyt dużo czasu. Insomniac naturalnie podgrzewa atmosferę przed wydaniem gry w ręce fanów.

Na kanale PlayStation Polska pojawił się nowy zwiastun (niestety bez dubbingu), w którym przedstawiono historię Ratchet & Clank: Rift Apart. Spokojnie, (chyba) obyło się bez spoilerów i materiał pozostawia wiele pytań, na które odpowiecie sobie zapewne dopiero w trakcie rozgrywki.

Co więcej, dzięki trailerowi możemy rzucić okiem na kilka lokacji, przeciwników i postaci. A to wszystko komentowane przez piekielnie irytującego, małego robota – Zurkona Junior.

Jeśli wolicie sobie nie spoilerować lub interesuje Was sam gameplay, Insomniac przygotowało też inne mini-prezentacje. W tym miejscu znajdziecie pokaz paru pukawek dostępnych w grze.

Do premiery nie zostało już dużo czasu, więc zostaje nam tylko czekać. Rift Apart ukaże się wyłącznie na PlayStation 5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się