Far Cry 6 - antagoniści

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

To już potwierdzone. W tym tygodniu zobaczymy także pokaz Far Cry 6!

W zasadzie była to już tylko kwestia czasu, aż otrzymamy oficjalny komunikat Ubisoftu o pokazie Far Cry 6. Co ciekawe, jednak obejrzymy go chwilę wcześniej, niż wcześniej informował przeciek.

Dwa dni temu pisaliśmy o dosyć wiarygodnym przecieku, według którego w tym tygodniu mielibyśmy zobaczyć materiał z rozgrywką Far Cry 6. Jak się okazało, powinniście zarezerwować sobie czas na piątkowy wieczór. Już 28 maja o 18:30 zobaczymy nareszcie rozgrywkę z nadchodzącego hitu Ubisoftu. Transmisja będzie prowadzona odpowiednio na YouTube oraz platformie Twitch. W związku z tym polski oddział wydawcy podzielił się ze światem krótkim teaserem. Sprawdźcie go, bo prezentuje się naprawdę wyśmienicie.

Cóż, ten tydzień przyniesie nam masę pokazów z gier AAA. Już jutro wieczorem o 18:00 rozpocznie się odliczanie przez State of Play z Horizon Forbidden West, z którego rozgrywkę zobaczymy o 23:00. Chwilę wcześniej, bo o 21:00, Techland planuje pokazać gameplay z Dying Light 2. W związku z tym rekomenduję zanotować sobie wszystkie te daty, ponieważ łatwo można się w tym wszystkim pogubić.

Cóż, mam nadzieję, że Far Cry 6 będzie się wyróżniało na tle swoich poprzedniczek. Wielokrotnie wcześniejszym częściom recenzenci zarzucali powtarzalność, a powiew świeżości na pewno przyda się „szóstce”. Na szczęście od pokazu dzieli nas zaledwie ponad dzień, dlatego Ubisoft, mam nadzieję, rozwieje moje wątpliwości. Oczywiście, spodziewajcie się na łamach naszego serwisu wiadomości w tym temacie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się