Battlefield 6 przecieki

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

To już robi się zabawne. Fragment trailera z audio Battlefield 6 pojawił się w sieci

Kolejne dni przynoszą kolejne wycieki fragmentów zwiastuna Battlefield 6. Tym razem w Internecie pojawił się kawałek materiału z dźwiękiem.

Najnowszy Battlefield wciąż czeka na oficjalną prezentację, ale grze wiemy już bardzo dużo. Zwiastun gry pojawia się w sieci w różnych formach od wielu dni, a EA nie spieszy się z wypuszczeniem pełnej wersji do sieci.

W tej chwili rzekomo zobaczyliśmy już około 80% całości i na tym jeszcze nie koniec. W Internecie właśnie pojawił się nowy przeciek zwiastuna. Tym razem mamy do czynienia z kilkoma sekundami faktycznego materiału wraz z dźwiękiem, a nie GIF-em czy zrzutami ekranu.

Na materiale widzimy nieudany start i wypadek gigantycznej rakiety. Całe zdarzenie oczywiście kończy się wielkim i efektownym wybuchem, a w tle przygrywa pompatyczna muzyka.

Z uwagi na możliwe problemy zdrowotne niektórych czytelników, nie zamieszczam wyciekłego fragmentu bezpośrednio w artykule. Jeśli nie jesteście nadwrażliwi na bardzo szybko migające światła, urywek trailera możecie obejrzeć w tym miejscu.

Jeśli śledzicie wieści o Battlefield 6 na bieżąco, zapewne wiecie już, że być może w momencie ujawnienia gry ujrzymy inny trailer, niż ten z przecieków. EA ma rzekomo zaprezentować świeży materiał, choć na potwierdzenie tej wieści musimy zaczekać do oficjalnego pokazu gry. Ten zaplanowano na czerwiec i zapewne ujrzymy go jeszcze na początku miesiąca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się