PS5 najtaniej

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Ceny PlayStation 5 od 2839 zł. 17 różnych zestawów – wybieraj!

Ostatnio nie możemy narzekać na brak dostępności, lecz bardziej na ceny PlayStation 5. Co tu dużo gadać – to nadal zestawy i ze świecą szukać konsoli „golasa”. Jednak… kto chce już teraz kupić wymarzoną piątkę, ma duży wybór.

Ceny PlayStation 5 wciąż nie mogą spaść i nie wiadomo, kiedy doczekamy się czasów, gdy na sklepowych półkach po prostu kupimy samą konsolę bez dodatków.

Wielu graczy decyduje się na zakupy już teraz, a my staramy się takim zapaleńcom ułatwić życie, zbierając wszystkie dostępne oferty na PlayStation 5 w jednym miejscu.

Zatem jeśli zastanawiasz się, gdzie i za ile kupić PS5, po prostu przejrzyj poniższy spis i częstuj się!

W Media Markt możecie dodatkowo skorzystać z kodu rabatowego, który obniża ceny zestawów. Kod znajdziecie poniżej, przy spisie konsol z Media Markt.

[Aktualizacja – 29.05.2021, godz. 20:56]

Ceny PlayStation 5 w Neonet

PlayStation 5 w RTV Euro AGD

PlayStation 5 w Media Markt (kod rabatowy RE-4GD3)

PlayStation 5 w Media Expert

Ceny PlayStation 5 odstraszają Was obecnie czy jesteście w stanie trochę dopłacić, żeby już teraz sięgnąć po oczekiwaną nową generację? Przy okazji jesteśmy ciekawi, jakie gry na PS5 chcielibyście ograć w pierwszej kolejności. Czekamy na Wasze komentarze!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się