Battlefield v - grafika na podsumowanie dnia

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.

0 komentarzy

Growe podsumowanie dnia – Battlefield 6 coraz bliżej, a Gabe Newell znów dużo obiecuje

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przegląd najważniejszych newsów o grach. Nasze podsumowanie dnia pozwoli Wam sprawdzić, czy coś ciekawego dzisiaj pominęliście.

Oj, działo się dzisiaj. Dzień rozpoczęliśmy od dobrej wieści dla posiadaczy konsol ubiegłej generacji. Okazało się, że Battlefield 6 zmierza również na PS4 i Xbox One. Wzbudziło to jednak też sporo wątpliwości, dlatego szybko otrzymaliśmy stosowne sprostowanie słów szefa EA. Potwierdziły się także doniesienia o pokazie gry, który odbędzie się dopiero w czerwcu.

Po południu opublikowaliśmy także sporo artykułów o premierach nadchodzących gier. Między innymi dowiedzieliśmy się o tym, że w nowego Far Cry 6 powinniśmy móc zagrać jeszcze przed wrześniem tego roku. PlayStation Acces przygotowało specjalny film ze świetnymi grami, które zadebiutują na PS4 i PS5 jeszcze w tym tygodniu. Wisienką na torcie będą słowa Gabe’a Newella, który ujawnił cenną informację odnośnie wydawania produkcji tworzonych przez Valve.

Lista dzisiejszych artykułów:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się