Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - Snajper dostraja lunetę karabinu

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 to nie tylko strzelanie z karabinu snajperskiego

Twórcy Sniper Ghost Warrior Contracts 2 udostępnili kolejny trailer prezentujący najważniejsze założenia rozgrywki. Okazuje się, że w grze poza karabinem snajperskim równie ważne funkcje będą pełniły pozostałe bronie z naszego arsenału.

Premiera Sniper Ghost Warrior Contracts 2 już za niecały miesiąc, a twórcy nie chcą dać nam zapomnieć o swojej produkcji. Specjalnie dla wszystkich graczy udostępnili kolejny materiał prezentujący fragmenty rozgrywki. Warto poświęcić czas na te ponad 3 minuty, ponieważ poniższy film rzuca zupełnie nowe światło na pracę zawodowego snajpera.

Jak się okazuje, w grze równie ważnym aspektem obok karabinu snajperskiego będą pozostałe bronie, które dostaniemy do naszej dyspozycji. Do rozeznania w terenie posłuży cyfrowa lornetka oraz specjalny dron. Będziemy wyposażeni także w wiele broni przeznaczonych na średni i bliski dystans. Mowa tutaj oczywiście o nożu, pistolecie, granatach dymnych i nawet o łuk taktycznym.

Podczas zdobywania postępu w grze odblokujemy wielokrotnie następne ulepszenia naszego ekwipunku, co powinno dodatkowo zachęcić do spędzenia czasu w snajperskim mundurze.

Jeżeli jest to dla Was dalej za mało i wahacie się z zakupem, sprawdźcie inne materiały z rozgrywki, o których pisaliśmy tutaj. Bez wątpienia polska produkcja zapowiada się naprawdę dobrze. Mam nadzieję, że kolejna część snajperskich przygód przyniesie polskiemu CI Games nareszcie zysk, na który seria zasługuje od lat.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%