Overwatch 2 - bohaterowie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Blizzard w końcu przerywa ciszę w sprawie Overwatch 2

Overwatch 2 wciąż jest daleko od premiery, a w składzie twórców doszło do sporych zmian. Blizzard zapowiedział nadchodzące wieści i wielki pokaz produkcji.

Fani Overwatch nie mają ostatnio zbyt wielu powodów do radości. Gra rozwija się dość ślamazarnie i próżno szukać w niej większych nowości, a na premierę kontynuacji będziemy musieli sporo poczekać. Co więcej, niedawno z zespołu pracującego nad grą odszedł Jeff Kaplan, czyli reżyser, którego uwielbiali gracze. Nad nową strzelanką Blizzard uniosły się czarne chmury.

Twórcy postanowili w końcu podzielić się kolejnymi konkretami. Nowy reżyser gry, Aaron Keller, zapowiedział, że wkrótce ujrzymy nowe materiały z OV2. Blizzard szykuje dwugodzinną transmisję na żywo, na której szczegółowo przedstawi nam tryb PvP. Pokaz tytułu odbędzie się już 20 maja. Szykujcie się więc na wysyp świeżych informacji o grze.

Na prezentacji ujrzymy między innymi nowe mapy i twórcy omówią zmiany, jakie przygotowali dla swoich graczy. Raczej nie ma co spodziewać się ujawnienia daty premiery, ale Keller zapowiedział, że w tym roku jeszcze zobaczymy Overwatch 2 w akcji.

O ile tak długi pokaz gry napawa optymizmem, osoby czekająca na strzelankę zapewne i tak odczują pewien niedosyt. Blizzard każe nam już dość długo czekać na ten tytuł i nic dziwnego, że ci najbardziej zapaleni fani Overwatch zaczynają się niecierpliwić. Jeśli jednak długi czas oczekiwania przełoży się na jakość produktu, chyba warto uzbroić się w odrobinę cierpliwości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się