Assassin's Creed Valhalla Gniew Druidów - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Recenzje Assassin’s Creed Valhalla Gniew Druidów. Nie wszyscy są zachwyceni

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje Assassin’s Creed Valhalla Gniew Druidów. Co ciekawe, recenzenci nie są do końca zgodni w swoich ocenach.

Już 13 maja w ręce graczy trafi pierwszy dodatek do Assassin’s Creed Valhalla. Ubisoft podzielił się już premierowym zwiastunem, a pierwsi recenzenci ocenili rozszerzenie.

Większość krytyków odniosła się do Gniewu Druidów pozytywnie, choć zdecydowanie nie wszyscy są zadowoleni z nowej zawartości. Oceny niektórych portali są dość niskie, ale i tak przeważają wysokie noty.

Oto zestawienie niektórych ocen dodatku Gniew Druidów:

  • GodIsaGeek – 9/10
  • WCCFTech – 8/10
  • PushSquare – 8/10
  • PCGamesN – 8/10
  • WindowsCentral – 3.5/5
  • GameRant – 3/5
  • ScreenRant – 3/5
  • GameSpot – 5/10

Całkiem ciepłe słowa zbiera historia. Nowe postacie da się lubić i zadania fabularne dają radę. Dodatkowo recenzenci chwalą masę nowych przedmiotów i umiejętności. To rzekomo po prostu przyzwoite rozwinięcie znanej formuły.

Co więcej, sporo pochwał zbiera też sama Irlandia. Świeża mapa jest dość spora i ma prezentować się bardzo dobrze. Miłośnicy eksploracji powinni być zadowoleni. Za plus wymienia się też pomniejsze nowości, które urozmaicają rozgrywkę.

Jeśli jednak liczycie na zupełnie nową przygodę, która odmieni Valhallę, możecie się zawieść. To po prostu więcej podobnej gry, ale z paroma nowinkami. Jeśli mieliście dość Eivor w okolicach finału, Gniew Druidów zapewne nie powali Was na kolana. Niewielka liczba urozmaiceń to najczęściej wymieniana wada rozszerzenia.

Niemniej wygląda na to, że to po prostu dobry dodatek. Wygląda na to, że Ubi podeszło do niego dość bezpiecznie, ale nie ma w tym niczego przesadnie złego. Zobaczymy, czy gracze podzielą entuzjazm recenzentów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się