Assassin's Creed Valhalla DLC walka z potworami

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Assassin’s Creed Valhalla Gniew Druidów – na to czekali fani gry. Zobaczcie gameplay

Dodatek do Assassin’s Creed Valhalla pokazał się w pełnej formie. Gniew Druidów wygląda świetnie na długim materiale z rozgrywki i trailerze.

Po paru problemach, pierwszy dodatek do Assassin’s Creed Valhalla trafi wreszcie do graczy. Premierę Gniewu Drudiów ustalono na 13 maja, ale niektórym dane jest już w niego grać. W sieci pojawiają się materiały z rozgrywki, a Ubi dodatkowo podzieliło się świeżutkim zwiastunem.

Na materiale wydawcy możemy zobaczyć kilka lokacji, postaci i zarys historii. Przypomnijmy, że Gniew Druidów zabierze graczy do pięknej Irlandii, gdzie będą musieli zająć się zacieśnianiem więzi z tamtejszymi władcami. W podróży Eivor przeszkodzą tytułowi druidzi.

Poza oficjalnym zwiastunem, w sieci pojawiły się też spore prezentacje rozgrywki. Osoby, które otrzymały wcześniejszy dostęp do dodatku wrzucają gameplay’e z przechodzenia Gniewu Druidów. Jeśli chcecie zobaczyć przed zakupem, jak prezentuje się rozszerzenie, możecie bez problemu obejrzeć pierwsze godziny gry na YouTube.

Do premiery dodatku pozostał już tylko jeden dzień, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko szykować się na premierę. Na kolejny, duży dodatek przyjdzie nam poczekać parę miesięcy, więc każdy gracz będzie miał sporo czasu, aby zapoznać się z historią Gniewu Druidów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się