Microsoft Xbox Series - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Microsoft funduje graczom podróż do przeszłości w nowej aktualizacji Xbox Series

Jeśli tęsknicie za pierwszym Xboxem, Xbox Series pomogą Wam wrócić do przeszłości. Nowa aktualizacja next-genów wprowadza klasyczny motyw konsoli.

Microsoft wprowadził nową aktualizację na swoje next-genowe konsole. Jedną z nowości w łatce jest świeży motyw, który został wspomniany w liście zmian w aktualizacji. Co ciekawe, Microsoft dodał jeszcze jeden motyw do menu Xbox Series, ale nie wspomniał o nim we wpisie na temat zmian.

Nie jest to byle jaki motyw, wszak nawiązuje on do pierwszej konsoli giganta z Redmond. Tło „The Original” wygląda jak żywcem wyjęte z pierwszego Xboxa i widać to na pierwszy rzut oka. Charakterystyczny design i kolorystyka całości sprawiają, że nawet Xbox Series potrafi nabyć klimat klasycznej konsoli. Rzecz jasna wrażenie to zniknie po włączeniu menu, ale nadal wygląda to bardzo sympatycznie.

Co więcej, motyw „The Original” jest dostępny dla każdego gracza. Aby go zastosować, musimy udać się do odpowiedniej zakładki w menu naszej konsoli. Jeśli pobraliście już najnowszą aktualizację oprogramowania, powinniście móc wybrać to tło.

Osoby pamiętające lub posiadające do dziś pierwszego Xboxa z pewnością ucieszą się z takiego nostalgicznego prezentu. Klasyczny Xbox ukazał się w USA w 2001 roku i w listopadzie będziemy świętować jego 20 urodziny. Kto wie, może Microsoft zamierza obchodzić je z przytupem?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się