Aktualizacja Nintendo Switch - konsola

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Aktualizacja Nintendo Switch 12.0.2. Big N znów ukrywa poprawki

Pojawiła się aktualizacja Nintendo Switch 12.0.2. Big N klasycznie mówi o poprawionej stabilności systemu, ale w praktyce pokuszono się o kilka ukrytych poprawek.

Jeśli gracie na Switchu, zapewne wiecie, że Nintendo bardzo rzadko raczy swoich fanów wielkimi zmianami oprogramowania. Aktualizacje konsoli pojawiają się sporadycznie i raczej nie wprowadzają większych zmian. Tak jest i w tym przypadku.

Aktualizacja Nintendo Switch 12.0.2, jak podaje producent, klasycznie poprawia stabilność systemu. Nic nadzwyczajnego, żadnych większych nowości. Mimo to, jak to zwykle bywa, pod tym dość standardowym opisem ukryto parę poprawek.

Datminer OatmealDome odkrył kilka niepotwierdzonych przez producenta zmian. Poza stabilnością, łatka zaktualizowała główne podzespoły konsoli, sterownik Bluetooth i menadżera aplikacji. Póki co nie dokopano się do żadnych nowości, więc aktualizacja zapewne po prostu poprawia błędy.

Patch 12.0.2 jest już dostępny do pobrania dla każdego posiadacza konsoli. Aktualizacja powinna pobrać się automatycznie, ale możecie ją też zainstalować manualnie z poziomu ustawień.

Jeśli liczyliście więc na większe zmiany, musicie obejść się smakiem. Takowych doczekamy się raczej dopiero przy okazji ewentualnej premiery Switcha Pro. Póki co musimy zadowolić się malutkimi poprawkami, które tylko odrobinę poprawiają komfort korzystania z konsoli.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się