Papież Franciszek, który słuchał Megalovanii podczas widowiska, PS5 i DualSense z LEGO, oddychająca obudowa "jak z NASA"

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – oddychająca obudowa „jak z NASA”, papież słuchający Megalovanii i konsole z LEGO

Papież Franciszek w ostatnich dniach miał przyjemność uświadczyć występu artystycznego, gdzie utalentowani cyrkowcy prezentowali przed nim swoje umiejętności. W tle przygrywała Megalovania, czyli nadzwyczajnie memiczny utwór, który znalazł się w soundtracku Undertale.

Pewien miłośnik duńskich klocków postanowił stworzyć projekty PS5 i Xbox Series X wykonane w 100% z LEGO. Postanowił zamieścić je w sieci, aby postarać się o głosy ludzi z całego świata. Jest szansa, że zestawy trafią w przyszłości do sprzedaży.

Natrafiliśmy dziś też na przepiękną obudowę komputerową, która na przednim panelu posiada specjalny system wpuszczający i wypuszczający powietrze. Całość przypomina działaniem ludzkie płuca. Te i pozostałe newsy znajdziecie w składance poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się