Czekasz na Star Wars Jedi: Fallen Order 2? Nowy przeciek bardzo Cię ucieszy

Gra Star Wars Jedi: Fallen Order
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Nie jest żadną tajemnicą, że Star Wars Jedi: Fallen Order 2 powstaje. Wspominali o tym sami deweloperzy z Respawn, a teraz coraz częściej mówi się o nieodległym terminie pokazu.

Znany dziennikarz i branżowy informator, Jeff Grubb, wspomniał w swoim materiale, że prezentacja gry jest już blisko. Zgodnie z jego informacjami, Electronic Arts ma pokazać Star Wars Jedi: Fallen Order 2 jeszcze przed tegorocznymi targami E3. Nie wiadomo jednak czy mowa o większej zapowiedzi, czy o zwykłym potwierdzeniu istnienia gry w formie teasera lub prezentacji logo.

Dodatkowo Grubb wspomniał o terminie premiery. Według niego, istnieje spora szansa, że Fallen Order 2 zadebiutuje jeszcze w tym roku. Możliwe też, że premiera przesunie się na 2023 rok i nie ma pewności, na kiedy ostatecznie planowany jest debiut.

Jak już wspominałem, produkcja kontynuacji Fallen Order nie jest żadnym sekretem. Pokaz gry jest kwestią czasu i jest to zdecydowanie jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów, na których zapowiedź jeszcze czekamy. Niemniej na razie należy traktować powyższe doniesienia jak plotki – choć Jeff Grubb cieszy się świetną reputacją jeśli chodzi o przecieki ze stajni Electronic Arts.

Jeśli nie graliście w Star Wars Jedi: Fallen Order, możecie je sprawdzić niskim kosztem. Gra jest teraz dostępna do odebrania w ramach Amazon Prime Gaming wraz z paroma innymi hitami – więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie