Gra za darmo w Epic Games Store - Gods Will Fall

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Kolejna gra za darmo w Epic Games Store. Coś dla fanów akcji i fantasy

W Epic Games Store dostępna jest kolejna ciekawa gra za darmo. Tym razem gracze mogą bezpłatnie odebrać produkcję akcji w klimacie fantasy od studia Clever Beans.

Zgodnie z zeszłotygodniową zapowiedzią, do zgarnięcia jest wydane w 2021 roku Gods Will Fall. Grę możecie odebrać już teraz w Epic Games Store, a rozdawnictwo potrwa do 13 stycznia do godziny 17:00 czasu polskiego.

W grze wcielamy się w jedną z ośmiu dostępnych postaci. Naszym celem jest zawalczenie z hordami krwiożerczych bestii oraz rozwijanie naszego bohatera. Jeśli wygramy, zdobędziemy cenne nagrody. Jeśli przegramy, będziemy musieli zmienić postać i spróbować swoich sił ponownie. Kiedy wszyscy nasi bohaterowie zginą, musimy rozpocząć przygodę od nowa. A ginąć będziecie sporo, bo Gods Will Fall jest bardzo wymagającym tytułem.

Produkcja zebrała mieszane oceny. Z jednej strony rozgrywka jest przyjemna i satysfakcjonująca, a pomysł dobry, a z drugiej całość ma być kiepsko zbalansowana i niezbyt rozbudowana. Niemniej jeśli lubicie wymagające i niezbyt skomplikowane tytuły, być może warto się zainteresować.

Za tydzień w Epic Games Store odbierzemy Galactic Civilizations III. To turowa strategia 4X, w której kierujemy losami – a jakże – galaktycznej cywilizacji. Grę odbierzemy od 13 stycznia po godzinie 17:00.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się