Targi E3 - zdjęcie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

E3 2022. Organizatorzy potwierdzają kiepską wiadomość

Targi E3 w zeszłym roku były organizowane tylko online. Wielkie święto graczy sporo na tym straciło. Potwierdzono, że E3 2022 również zostanie przeprowadzone w ten sposób.

Organizacja Entertainment Software Association (ESA) zapowiedziała, że targi odbędą się tylko w formie sieciowych transmisji. Powodem kolejnego roku rezygnacji ze stacjonarnego eventu jest oczywiście COVID-19, a konkretnie jego kolejny wariant. Obawy ESA są więc dobrze uzasadnione.

Ze względu na trwające ryzyko zdrowotne związane z wirusem COVID-19 i jego potencjalnym wpływem na bezpieczeństwo wystawców i uczestników, targi E3 nie odbędą się osobiście w 2022 roku. Nadal jesteśmy niezwykle podekscytowani przyszłością E3 i z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie kolejnych szczegółów wkrótce.

– poinformowała organizacja ESA w rozmowie z GamesBeat

Niestety przejście w tryb online-only ma wiele negatywnych skutków. Pomijając te oczywiste pokroju braku stacjonarnej imprezy, nie ulega wątpliwości, że targi są mniej obfite w zapowiedzi odkąd zrezygnowano z pokazów na żywo. Wielu wydawców decyduje się na organizowanie swoich własnych eventów i nie pojawia się na E3.

Coraz częściej w sieci pojawiają się głosy mówiące, że E3 w końcu całkowicie zniknie. Jeśli kolejni wydawcy zrezygnują z uczestnictwa, faktycznie targi ESA nie będą miały większego sensu. To jednak tylko gdybania, których prawdziwość zweryfikujemy dopiero za jakiś czas.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%