LEGO - PS5 i Xbox Series X

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

PS5 i Xbox Series X zbudowane z klocków LEGO. Zagłosujcie, by zestawy miały szanse trafić do sklepów

LEGO, przez niektórych mylnie kojarzone tylko z zabawkami dla najmłodszych, mogą za x czasu oficjalnie przybrać formę konsol PS5 i Xbox Series X. Pewien fan duńskich klocków postanowił odtworzyć konsole obecnej generacji.

Autorem prac z poniższego nagrania jest BrickinNick, który postanowił zamieścić zestawy z niego na łamach strony LEGO Ideas. To specjalna inicjatywa, gdzie każdy może pochwalić się swoimi budowlami (nawet tymi bazującymi na pomysłach opartych o licencje).

Następnie ludzie z całego świata przy pomocy swoich darmowych kont głosują na projekty, które im przypadły do gustu. Jeśli takowe zbiorą 10 tysięcy głosów, LEGO rozważy ich wydanie. Przykładem może być model 21330, czyli dom Kevina z Samego w domu.

Niezmiernie spodobało mi się w pomysłach BrickinNicka przywiązanie do szczegółów i zainstalowanie wewnątrz konstrukcji ukrytych smaczków. Widać to po wyciąganych platformach, które mają nawiązywać do serii kojarzonych z markami konsol. Innym takim easter eggiem jest np. fakt zamontowania w kontrolerze Xbox baterii przypominających te firmy Duracell, która ma z „zielonymi” podpisaną umowę współpracy od wielu, wielu lat.

Jeśli podobnie jak mi spodobały się Wam LEGO-konsolki, to zachęcam udać się do linków z tweeta i oddać swoje głosy. Dzięki temu zwiększycie szanse na wydanie klockowego PS5 i Xbox Series X. Sam z chęcią postawiłbym oba u siebie na półce, zaraz obok LEGO-Switcha. Na taki projekt również czekam!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się