Assassin's Creed Valhalla - Eivor walczy z przeciwnikiem na śmierć i życie
0 komentarzy

Najnowsza aktualizacja do Assassin’s Creed Valhalla naprawia sezonowe atrakcje

Festiwal Yule to oczekiwane wydarzenie dla graczy Assassin’s Creed Valhalla. Problem w tym, że nie wszyscy mogli się nim cieszyć.

Ubisoft obiecał stosowną poprawkę i w końcu się jej doczekaliśmy!

Festiwal Yule naprawiony w Assassin’s Creed Valhalla

Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia pisaliśmy o problemach graczy ostatniej części serii Assassin’s Creed. Festiwal Yule, choć ruszył oficjalnie, wielu graczy nie za bardzo miało powody do radości. Spore problemy spowodowałby, że niektórzy nie mogli wziąć udziału w limitowanym wydarzeniu.

Dlatego też zdecydowano się wydłużyć czas jego trwania i wydać odpowiednią aktualizację. Niezbyt zabawnym zrządzeniem losu okazało się to, że patch zapowiedziano dopiero po świętach… A festiwal Yule to wydarzneie stricte świąteczne. No cóż, mówi się „trudno”.

Łatka o numerze 1.4.1.2 została w końcu wydana. Ubisoft chwali się, że umożliwia teraz graczom skorzystanie z limitowanego festiwalu, którzy wcześniej mieli z tym problem. O tyle dobrze, że wydarzenie wydłużono aż do 27 stycznia (wcześniej był to 6 stycznia).

Przypominamy, że niedawno zapowiedziano kolejny duży dodatek fabularny do gry. Assassin’s Creed Valhalla Świt Ragnaroku zapowiada się na coś, czego fani oczekiwali. Warto jednak wspomnieć, że Ubisoft rzekomo nie kończy nim wspierania gry, gdyż kolejne atrakcje są w drodze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się