Dying Light 2 Stay Human - główny bohater

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Techland podsumowuje szczegóły Dying Light 2 na nowym filmiku

Debiut Dying Light 2 Stay Human zbliża się wielkimi krokami. Techland postanowił podsumować wszystkie udostępnione informacje na temat swojej gry i zgromadzić je w jednym nagraniu.

Niedawno twórcy Dying Light 2 zapowiedzieli ostatni odcinek Dying 2 Know – specjalnej serii livestreamów, które na przestrzeni ostatnich miesięcy zdradzały nowe szczegóły na temat produkcji. Dotychczas wyemitowano ich aż 5, a poniżej możecie zobaczyć najważniejsze nowości, które pojawią się w „dwójce”.

Deweloperzy pracujący przy DL2 zdają się odrobić zadanie domowe po pierwszej części i znacznie rozbudowali sporo elementów. Widać to chociażby po projektach lokacji, które jeszcze bardziej wyróżniają się. Te stworzono przy pomocy „wstecznej inżynierii” poprzez przeanalizowanie różnych struktur architektonicznych.

Walka i parkour również otrzymały drobny lifting, łącząc się ze sobą jeszcze bardziej. Wymagało to od twórców również przebudowania systemu rozwoju postaci, co zaowocowało zmienionym drzewkiem ze skillami. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Oczywiście DL2 zaoferuje znacznie, znacznie więcej, lecz te zmiany szczególnie mi się spodobały. Na szczęście już za niedługo Wy – Drodzy Czytelnicy, ja i reszta świata, wszyscy będziemy mogli nareszcie je sprawdzić „na własnej skórze”. Premiera gry przewidziana jest na 4 lutego 2022 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%