Papież oglądał widowisko do muzyki z Undertale. Relaks i artystyczne sztuczki

Papież Franciszek i Sans z Undertale
Newsy PC

Papież Franciszek, jedna z najważniejszych osobistości w Kościele rzymskokatolickim, w ostatnim czasie miał tę przyjemność podziwiać utalentowanych artystów cyrkowych. W tle rozbrzmiewała muzyka z jednego z najpopularniejszych indyków wszechczasów – Undertale.

Gdybym miał wybrać utwory, które będą kultowe przez lata w popkulturze memów, to bez wątpienia wybrałbym Golden Wing z JoJo Bizzare Adventure i Megalovanię z Undertale. To właśnie ten drugi niedawno przygrywał Papieżowi Franciszkowi podczas audiencji generalnej w Sali Watykańskiej. Był on podkładem do cyrkowych sztuczek, które zaaranżowano przed nim. Fragment występu ze wspomnianą „nutą” znajdziecie poniżej.

Zaznaczę, że w tym tekście z nikogo i z niczego się nie naśmiewam. Po prostu jest to dość pozytywne doświadczenie zobaczyć taką osobistość jak Papież Franciszek, który najpewniej podziwia sztuczki z niezwykle memiczną piosenką w tle. To jest po prostu takie… pozytywne i wprowadza w naprawdę wesoły nastrój.

I nie, wcale przez całe pisanie tego newsa nie słuchałem w tle utworu, z powodu którego miałem przyjemność go napisać. Wcale. Ale trzeba przyznać, że jest to coś, co nigdy się nie znudzi, a coverów Megalovanii chyba poznałem już wszystkie. Jeśli podobnie jak ja, bardzo lubicie ten fragment OST-u Undertale, to proszę bardzo – poniżej zamieszczam wersję 10-godzinną.

Fotografia: Wikipedia

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie