Papież Franciszek i Sans z Undertale

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

1 komentarz

Papież oglądał widowisko do muzyki z Undertale. Relaks i artystyczne sztuczki

Papież Franciszek, jedna z najważniejszych osobistości w Kościele rzymskokatolickim, w ostatnim czasie miał tę przyjemność podziwiać utalentowanych artystów cyrkowych. W tle rozbrzmiewała muzyka z jednego z najpopularniejszych indyków wszechczasów – Undertale.

Gdybym miał wybrać utwory, które będą kultowe przez lata w popkulturze memów, to bez wątpienia wybrałbym Golden Wing z JoJo Bizzare Adventure i Megalovanię z Undertale. To właśnie ten drugi niedawno przygrywał Papieżowi Franciszkowi podczas audiencji generalnej w Sali Watykańskiej. Był on podkładem do cyrkowych sztuczek, które zaaranżowano przed nim. Fragment występu ze wspomnianą „nutą” znajdziecie poniżej.

Zaznaczę, że w tym tekście z nikogo i z niczego się nie naśmiewam. Po prostu jest to dość pozytywne doświadczenie zobaczyć taką osobistość jak Papież Franciszek, który najpewniej podziwia sztuczki z niezwykle memiczną piosenką w tle. To jest po prostu takie… pozytywne i wprowadza w naprawdę wesoły nastrój.

I nie, wcale przez całe pisanie tego newsa nie słuchałem w tle utworu, z powodu którego miałem przyjemność go napisać. Wcale. Ale trzeba przyznać, że jest to coś, co nigdy się nie znudzi, a coverów Megalovanii chyba poznałem już wszystkie. Jeśli podobnie jak ja, bardzo lubicie ten fragment OST-u Undertale, to proszę bardzo – poniżej zamieszczam wersję 10-godzinną.

Fotografia: Wikipedia

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%