Marvel’s Spider-Man 2 zyskało ważne deweloperskie wzmocnienie

Marvel's Spider-Man 2 - zrzut ekranu
PS5

Wrześniowa zapowiedź Marvel’s Spider-Man 2 była nie lada wydarzeniem dla fanów Insomniac Games. Deweloperzy nadal rekrutują kolejnych członków zespołu i potwierdzono, że do studia dołączyła doświadczona pisarka.

Mowa o Brittney M. Morris, która pracowała nad Subnauticą, czyli jedną z najpopularniejszych gier survivalowych. Morris pochwaliła się nową pracą na Twitterze, a jej wpis skomentowało Insomniac Games niejako potwierdzając wiadomość.

Cóż, obiecałam wielkie ogłoszenia w nowym roku, więc zaczynamy! Dołączyłem do Insomniac Games. Pierwszy projekt: Marvel’s Spider-Man 2.

– napisała Brittney M. Morris na Twitterze

Co ciekawe, to nie jedyna deweloperka rozwijająca niegdyś Subnauticę, która dołączyła do PlayStation. Niedawno rozpoczęciem pracy w Naughty Dog pochwaliła się scenarzystka, Zaire Lanier. Jak widać, Sony chyba polubiło się z byłymi pracownicami Unknown Worlds Entertainment.

Marvel’s Spider-Man 2 ukaże się tylko na PlayStation 5. Niestety, na premierę musimy zaczekać aż do 2023 roku. Nie ujawniono jeszcze konkretnego terminu debiutu produkcji.

Insomniac Games pracuje jednocześnie nad Marvel’s Wolverine. W tym przypadku nie poznaliśmy jednak nawet przewidywanego roku premiery.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie