Dying Light 2 idzie w jakość, a nie ilość. Techland zaprezentował „drzewka” umiejętności

Dying Light 2 - grafika
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Dying Light 2 jest dosłownie tuż za rogiem. Grę niedawno ozłocono, a Techland dzieli się kolejnymi materiałami z ukończonej produkcji – tym razem padło na pokaz umiejętności protagonisty.

W pierwszym Dying Light mieliśmy aż pięć „drzewek” rozwoju (wliczając drzewko kierowcy z dodatku The Following) oraz dodatkowe, szóste drzewko do trybu Nocnego Łowcy, w którym wcielaliśmy się w zombiaki. Co ciekawe, DL2 zaoferuje tylko dwie drogi rozwoju naszej postaci: Combat i Parkour. Jest ku temu jednak dobry powód.

Patrząc na ujawnione umiejętności możemy zauważyć, że brak tu zapychaczy w postaci „odblokuj, aby zyskać 10% więcej obrażeń”. Każdy zaprezentowany skill gwarantuje nam świeżą umiejętność, która zwiększy nasz wachlarz ruchów. Zanosi się więc na to, że Dying Light 2 położy większy nacisk na statystyki wyposażenia, jednak za to otrzymamy unikatowe skille.

Poniżej znajdziecie pokaz wybranych umiejętności z obu drzewek rozwoju postaci.

Techland ujawnił już wcześniej, że każda umiejętność będzie miała spory wpływ na rozgrywkę. Prawie (no właśnie – prawie to słowo klucz) każdy odblokowany punkt na drzewku zagwarantuje nam zupełnie nowego skilla. Być może pojawią się więc mniejsze ulepszenia postaci, ale większość punktów wpakujemy w kolejny element naszego wachlarza umiejętności.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie