DoGRYwka - pies Bear z The Last of Us Part II, logo Netflix, kobieta z Assassin's Creed

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – to nie miało się znaleźć w TLoU2, gry na platformie Netflix oraz AC: Infinity „zachowa DNA serii”

Netflix potwierdził swoje plany rozszerzenia swojego abonamentu o gry wideo. Części mogą się one nie spodobać, ale jest też sporo dobrych wieści. Mimo to, zdania wobec tego tematu są podzielone.

Dziś natrafiliśmy też na bardzo przykrą ciekawostkę z The Last of Us Part II. Okazuje się, że Abby może w naprawdę brutalny sposób zamordować jednego z przyjaznych jej piesków. Aż dziw bierze, że nie zablokowano takiej możliwości.

Ubisoft kontynuuje zdradzanie kolejnych szczegółów Assassin’s Creed: Infinity. Czy będzie to rewolucja? Cóż, warto zinterpretować słowa przedstawiciela firmy według we własnym zakresie. To tylko kilka najciekawszych newsów ze świata gamingu, dlatego sprawdźcie, czy jesteście ze wszystkim na bieżąco.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się