Assassin's Creed Valhalla - Ivar

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

AC Valhalla będzie ogromne. Ubi zapowiada drugi, „zaskakujący” rok wsparcia z wieloma nowościami

Ubi szykuje wysyp nowości do Assassin’s Creed Valhalla. Ogromna produkcja stanie się jeszcze większa i ma zaskoczyć swoich fanów. Wkrótce zobaczymy zapowiedzi zawartości.

Jeśli jakimś cudem zapoznaliście się już ze wszystkim, co oferuje najnowsze Assassin’s Creed, nie będziecie się nudzić przez długi czas. Ubisoft potwierdza, że gra otrzyma jeszcze więcej zawartości. Drugi rok wsparcia tytułu ma zaskoczyć fanów gry. Poza zapowiedzianymi dodatkami, Ubisoft ma w zanadrzu sporo niespodzianek.

W nadchodzących miesiącach i latach będziemy kontynuować dostarczanie mocnej zawartości (dotyczącej marki – red. ) Assassin’s Creed, zaczynając od ambitnego, popremierowego planu do Valhalli, w tym dodatku Oblężenie Paryża, który pojawi się tego lata, wydania Discovery Tour Viking Age oraz bardzo ambitnego i zaskakującego drugiego roku zawartości (który wprowadzimy – red. ) po raz pierwszy w historii serii.

– powiedział Frédérick Duguet z Ubisoft w trakcie konferencji z inwestorami
Źródło: VGC

Duguet ma najpewniej na myśli kolejne dodatki, które – według przecieków – mają nawiązywać do mitologii nordyckiej. Dodatkowo z pewnością ujrzymy jeszcze ogrom darmowych aktualizacji. Dotychczas wspomniane łatki wprowadzały nowe misje, wyzwania, umiejętności i usprawnienia rozgrywki.

Dodatkowo Duguet zaznaczył, że wkrótce zobaczymy pierwsze zapowiedzi nowości. Potwierdzono już jeden nowy dodatek, a zapewne kolejne są w drodze. Fani Assassin’s Creed Valhalla mogą być spokojni o przyszłość gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się