Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.

0 komentarzy

Ubisoft tworzy tę grę od 8 lat. „Nikt nie wiedział, co do k*@#y nędzy robi”

Anonimowi pracownicy wyjawili zagranicznej redakcji informacje na temat kulisów powstawania Skull & Bones. Ufając im, można dojść do wniosku, że tytuł powstaje w bólach od 8 lat. Produkcja dopiero osiągnęła status wersji Alpha.

Kilka tygodni temu pisaliśmy o dobrej wieści dla wszystkich wyczekujących Skull & Bones. Po wielu miesiącach ciszy dowiedzieliśmy się, że gra dalej powstaje. Tematem zainteresowała się redakcja Kotaku, która skontaktowała się z obecnymi i byłymi deweloperami pracującymi nad tym dziełem. Wielu pracowników wskazuje, że projekt przechodzi przez podobne problemy jak Duke Nukem Forever. W ich skład wchodzą między innymi ciągłe restarty prac, brak spójnej wizji twórczej oraz walka menadżerów o władzę w firmie. Poniżej znajdziecie kilka cytatów z ust byłych i aktualnych pracowników Ubisoft Singapour.

„Wiele rzeczy nadal nie ma sensu.”

„Nikt nie wierzył w luty 2022 [na premierę], ale zawsze masz nadzieję”

„To jest zbyt duże, by upaść, tak jak banki w USA.”

„Nikt nie wiedział, co do k*@#y nędzy robi.”

– informują anonimowo byli i obecni pracownicy Ubisoft Singapour

Redakcja Kotaku postanowiła też skontaktować się z samym Ubisoftem, aby poprosić o komentarz do sprawy. Oto stanowisko firmy:

Zespół Skull & Bones jest dumny z pracy, jaką wykonał nad projektem od czasu ostatniej aktualizacji z produkcją, która właśnie przeszła Alpha, i jest podekscytowany możliwością podzielenia się większą ilością szczegółów, gdy nadejdzie odpowiedni czas. Mimo to, wszelkie bezpodstawne spekulacje na temat gry i podejmowanych decyzji tylko demoralizują zespół, który ciężko pracuje nad nową, ambitną serią, która spełni oczekiwania naszych graczy.

– mówi przedstawiciel Ubisoftu w rozmowie z Kotaku

[Źródło: Kotaku]

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się