PlayStation - nowe gry ps4 i ps5

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

PlayStation pokazuje premiery tygodnia. Trzy warte uwagi debiuty na PS4 i PS5

PlayStation zaprezentowało nowe gry zmierzające na PS4 i PS5 w tym tygodniu. Jeśli nie macie w co grać, zapoznajcie się z premierami.

Wkroczyliśmy już w kolejny tydzień debiutów na konsolach PlayStation. Niestety, nie ma co liczyć na ogromne premiery od największych wydawców, ale fani mniejszych tytułów znajdą coś dla siebie. Jeśli szukacie indyków i gier z mniejszym budżetem, poczujecie się jak w domu.

Już teraz możecie zagrać w Ender Lilies: Quietus of the Knights. To gra akcji, którą charakteryzuje nietypowa, ale śliczna oprawa. Graczom przyjdzie przemierzać mroczne krainy i zetrzeć się z nie mniej mrocznymi stworami.

W tej chwili jest też już dostępne Cris Tales. Fani turowych strategii zdecydowanie powinni rzucić okiem na ten tytuł. Gra posiada również przesympatyczną, stylizowaną grafikę, która przywodzi na myśl popularne kreskówki.

Na kolejną premierę musimy poczekać chwilkę dłużej. 23 lipca ogramy Orcs Must Die 3, czyli szalone połączenie gry akcji i tower-defense. Jeśli graliście w poprzednie odsłony serii, wiecie czego się spodziewać. A jeśli nie znacie tego cyklu, to rzućcie okiem na gameplay i zadecydujcie, czy jest to tytuł dla Was.

Poniżej znajdziecie materiał PlayStation Access, w którym zaprezentowano omawiane tytuły. W poszukiwaniu premier na każdą platformę gorąco zapraszam do naszego zestawienia debiutów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się