Wiedźmin Zmora Wilka logo

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.

0 komentarzy

Wiedźmin: Zmora Wilka na nowym teaserze. Vesemir masakruje potwory z uśmiechem na twarzy

Do sieci trafił nowy teaser serialu animowanego Wiedźmin: Zmora Wilka. Już za niedługo każdy abonent Netflixa będzie mógł zapoznać się z anime, które opowie o przygodach Vesemira.

Fani świata Andrzeja Sapkowskiego w ostatnim czasie nie mają powodów do narzekania. WitcherCon dosłownie zbombardował wiedźmińskimi nowinkami, a dziś otrzymaliśmy wideo, które prezentuje zbliżającą animację ze starszym kolegą Geralta z Rivii. Po prostu musicie to zobaczyć, bo w mojej opinii całość wygląda fenomenalnie:

Oczywiście historia opowiada o losach znacznie młodszego Vesemira niż tego znanego z gier. Myślę, że dzięki temu serial może tylko zyskać. Moją uwagę szczególnie zwróciła fantastyczna oprawa wizualna. Twórcy zastosowali kreskę znaną z wielu nowocześniejszych anime, jednakże ta przypomina mi też tą z Avatar: The Legend of Korra. Tutaj jednak ruch jest o wiele bardziej dynamiczny. Skoro o ruchu mowa, równie dobrze wyglądają ujęcia, gdzie wiedźmak ciacha potwory na kawałki.

W komenatarzach na YouTube natknąłem się na opinie, że niektórym nie podobają się właśnie same poczwary, z którymi przyjdzie się zmierzyć głównemu bohaterowi. Ciężko mi się z nimi zgodzić, jednakże jestem w stanie zrozumieć, dlaczego ktoś może tak uważać.

Przypominam, że premiera Wiedźmin: Zmora Wilka zaplanowana jest na 23 sierpnia 2021 roku. Być może ominął Was film, który pokazuje kulisy powstawania tego serialu. Jeżeli jesteście nim zainteresowani, znajdziecie go tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się